Указати корінь рівняння (х+3,8)-5.04=7.8; (х+7,8)-3.02=17.008.


Ответы на вопрос

Отвечает Сокот Богдан.

(х + 3,8) - 5,04 = 7,8                    (х + 7,8) - 3,02 = 17,008

х + 3,8 = 7,8 + 5,04                      х + 7,8 = 17,008 + 3,02

х + 3,8 = 12,84                              х + 7,8 = 20,028

х = 12,84 - 3,8                               х = 20,028 - 7,8

х = 9,04                                       х = 12,228

Вiдповiдь: 9,04 i 12,228 - коренi рiвнянь.