Ширина ділянки прямокутної форми 38 м, а довжина - на 12 м більша. 3/10 площі ділянки займають

овочі. Яку площу займають овочі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Яна.

Пошаговое объяснение:

Знайдемо довжину

38+12=50 м

Площа ділянки буде :

S=a*b=38*50= 1900 м²

Овочі займають 3/10, а саме

1900*3/10= 190*3=570 м²

Відповідь : овочі займають 570 м² площі ділянки