З одного автовокзалу вирушили у протилежних напрямках два автобуси . Яка відстань буде між ними

через 5 годин ,якщо швидкість першого автобуса -60км/год , а другого -на 10км/год більша?

Ответы на вопрос

Отвечает Чадов Миша.

                60 км/ч <------- Автовокзал -------> (60 + 10) км/ч

                                             t = 5 ч

1) 60 + 10 = 70 (км/ч) - скорость второго автобуса;

2) 60 + 70 = 130 (км/ч) - скорость удаления;

3) 130 · 5 = 650 (км) - расстояние между автобусами через 5 ч.

Выражение: (60 + 10 + 60) · 5 = 650.

Вiдповiдь: 650 км.