Із харкова та сімферополя назустріч один одному одночпсно виїхали два поїзди. Швидкість

пасажирського поїзда 48 км/год , а вантажного 62 км/год. Через 6 год. Поїзди зустрілися .яка відстань між містами?

Ответы на вопрос

Отвечает Садомцев Артём.

Ответ:

660км

Пошаговое объяснение:

так как поезда ехали одинаковое время то найдем сколько каждій проедит

6*48=288проехал пассажирский поезд

6*62=372 км проехал вантажній

372+288=660км відстань