Учни працювали на уроки у 8 группах. У 2 группах було по 4 усни. У6 групах по 2 учня. Сколько

всього учнив працювало на уроки?

Ответы на вопрос

Отвечает Губаева Разиля.

Ответ:

2*4=8

6*2=12

12+8=20 - всього учнів

Пошаговое объяснение: