Автомобиль А елді мекенінен шығып, 50 км/сағ жылдамдықпен журсе. В елді мекеніне межелеген

уақытта жетеді. Егер автомо-биль жылдамдығын 10 км/сағ-қа арттырса, в елді мекеніне меже-леген уақыттан 1 сағ бұрын жетеді. А және В елді мекендерініңарақашықтығы неше километр?​

Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонова Анна.

Ответ:

50х=60(х-1) 50x=60x-60 60x-50x=60 10x=60 x=6 50*6=300 60*5=300 Жауабы: 300км