Сторона основи правильної шестикутної призми дорівнює 1,5 см, а висота призми - 2 см. Визначте

об'єм цієї призми.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ананьев Виктор.

Ответ:

\frac{27\sqrt{3} }{4}

Пошаговое объяснение:

S= \frac{3\sqrt{3} *a^2 }{2}

V=S*H

S=(27\sqrt{3} )/8