Ширина прямокутника менша від його довжини у 3 рази. Знайди площу і периметр цього прямокутника,

якщо його ширина становить 48 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Анна Бушмельова.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

найдем длину:

48:3=16 см

P= (48+16)*2=128 см

S= 48*16=768 см^