Три подруги мають масу тіла 157.5 кг. яка маса кожної з них, якщо їх маси відносяться як 4:5:6?


Ответы на вопрос

Отвечает Галиев Ранис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4+5+6=15 частей

157.5:15=10.5 в 1 части

4*10.5=42 кг

5*10.5=52.5 кг

6*10.5=63 кг