Знайдіть число, якщо воно більше за свою чверть на 6/19


Ответы на вопрос

Отвечает Серов Данила.

Ответ:

8/19.

Пошаговое объяснение:

Нехай невідоме число х, тоді за умовою

х - (1/4)х = 6/19

(3/4)х = 6/19

х=6/19 : 3/4 = 24/57 = 8/19