Нехай a - найбільше трицифрове число, у якому кожні дві цифри неодинакові, b - найменше таке число.

Визнач різницю чисел а і b. Обведи правильний варіант відповіді та запиши пояснення А 868Б 886В 887Г 888

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ: А 868

Пошаговое объяснение:

а=989

b=121

a-b=989-121=868

Отвечает Пшукова Настя.
Ответ:888

Решение
989-101=888