Обчислити об‘єм прямокутника паралелепіпеда,в якого довжина 96см,ширина становить 5/8довжини,а

висота 2/3 ширини

Ответы на вопрос

Отвечает Курникова Катерина.

Пошаговое объяснение:

V=abc

a-длина

b-ширина

с-высота

а=96см

b=96*(5/8)=60см

с=60*(2/3)=40см

V=96*60*40=230400см³