Помогите решить задачу пожалуйста Для спортивного гуртка купили однакову кількість шкіряних і

гумових мячів. Ціна шкіряного мяча становить 600 грн, а ціна гумового-300 грн. За шкіряні мячі заплатили на 2700 грн більше. Скільки заплатили за всі шкіряні мячі та скільки -за всі гумові?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Мария.

Ответ:

2.1) 600 - 300 = 300 (грн) — на стільки більша ціна шкіряного м'яча;

2) 2700 : 300 = 9 (шт.) — кількість м'ячів; однакова величина;

3) 600 * 9 = 5400 (грн) — вартість шкіряних м'ячів;

4) 300 * 9 = 2700 (грн) — вартість гумових м'ячів.

Відповідь: за шкіряні м'ячі заплатили 5400 грн, за гумові — 2700 грн.