Визнач порядок дій і знайди значення виразів 750+240/3-(68+132)*2


Ответы на вопрос

Отвечает Іващенко Вікторія.

750 + 240 : 3 - (68 + 132) · 2 = 430

1) 240 : 3 = 80

2) 750 + 80 = 830

----------

3) 68 + 132 = 200

4) 200 · 2 = 400

----------

5) 830 - 400 = 430

Вiдповiдь: 430.

Отвечает Денисламов Ислам.

Ответ:

Пошаговое объяснение: спочатку те , що в дужках 68+132=200

потім множення і ділення по черзі

1) 240/3=80

2)200*2=400

3)750+80-400=430