Рішіть будь ласка))): Знайдіть периметр трикутника, найбільша сторона якого дорівнює дев‘ятнадцять

цілих і п‘ять десятих см. Друга сторона на чотири цілих і шість десятих см менша за більшу, а третя на одну цілу три десятих смменша за другу. ДАЮ 30 БАЛІВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Матула Олександр.

Ответ:48см

Пошаговое объяснение:

19,5-4,6=14,9(см)-друга сторона

14,9-1,3=13,6(см)-третья сторона

19,5+14,9+13,6=48(см)-Р∆