на базу завезли 430кг чаю трьох ґатунків .Чаю першого ґатунку було на 25кг більше ніж на другого а

чаю другово на 10кг більше ніж третього.Скільки чаю кожного ґатунку завезли на базу​

Ответы на вопрос

Отвечает Шестакова Ксения.

Х -чай первого вида . Х-25 -второг, Х-25+10=Х-15 - трнтьего

Х+Х-25+Х-15=430

Х=470/3=156 2/3 кг   Х-25=131 2/3 кг   Х-15=141 2/3 кг

Ответ некрасивый : 156 2/3 кг   131 2/3 кг    и 41 2/3 кг, соответственно.

Может в условии не 430, а другое число?