За 5 днів 10 кротів прокладає 360 метрів тунелю. За який час 2 кроти прокладуть 216 метрів

підземних тунелів?

Ответы на вопрос

Отвечает Щукина Таня.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение:

1 крот за 5 дней=360/10=36м

1 день=36/5=7.2 м

216/7.2=30дней 1 крот, 216м

2 крота=30/2=15дней