Автомобіль їхав 3 год зі швидкістю 100 км/год і 4 год – зі швидкістю 120 км/год. Дізнатись

швидкість.

Ответы на вопрос

Отвечает Байрамова Камилла.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)3+4=7(год)-час в дорозі,

2)(3×100)+(4×120)=300+480=780(км) -відстань,

3)780÷7=111 3/7 (км/год)