Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 4 см, а висота - 2 см. Знайдіть довжину прямокутного

паралелепіпеда, якщо його об'єм дорівнює 40 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ладыгина Кристина.

Для того щоб знайти об'єм прямокутного паралелепіпеда, треба знайти добуток трьох величин: довжини, ширини та висоти.

Нехай ширина паралелепіпеда d = 4 см, а висота h= 2 см, при цьому об'єм цього паралелепіпеда V = 40 см³. Тоді, якщо V = d \cdot l \cdot h, де l — довжина паралелепіпеда, то ця довжина l = \dfrac{V}{d \cdot h} = \dfrac{40}{4 \cdot 2} = 5 см.

Відповідь: 5 см.