Дві бригади лісників разом заготовили 245 кг жо- лудів. Перша бригада зібрала 4 однакові

мішкижолудів, а друга — 3 такі само мішки. Скількикілограмів жолудів зібрала перша бригада?ПОМОГИТЕ СРОЧНО ОПАЗДЫВАЮ!!!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Гутич Андрій.

Ответ:

Перша бригада зібрала 140 кг жолудів

Пошаговое объяснение:

1)245/ (3+4)=35 ( кг) у 1 мішку

2)35*4=140 (кг)-у 4 мішках