Спростіть вираз і знайдіть його значення: 20а - 15b - 10а +6б, якщо а =-0,3, b = 0,7


Ответы на вопрос

Отвечает Грабовська Вікторія.

Пошаговое объяснение:

20a - 15b -10a + 6b = 10a - 9b

если а=-0,3 и b= 0,7, то

10 \times ( - 0.3) - 9 \times 0.7 =  - 3 - 6.3 =  - 9.3