Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника, якщо його катети дорівнюють 5см і 12см


Ответы на вопрос

Отвечает Евстафьев Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

c=√a²+b²=√5²+12²=√25+144=√169=13 см

Отвечает Заплавский Артём.

Ответ:

c=13 см

Пошаговое объяснение:

c=√a²+b²=√5²+12²=√25+144=√169=13 см