1083. Қалаға 12 турист келді. Одан 8 турист архитектуралык орындарға, 7 турист мемориалдық

орындарға барды. Нешетурист архитектуралық орындарға да, мемориалдық орындарғада барды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Избасарова Нурай.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12-7=5

12-8=4

12-(5+4)=3

Жауабы : 3 турист екеуіне де барған