ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Доведіть, що значення виразу 456 ( в кубі) - 156(в кубі) наділо ділиться на

300

Ответы на вопрос

Отвечает Габбасова Арайлым.

Ответ:

456³- 156³ = (456 - 156) • (456² + 456 • 156 + 156²)= 300 • (456² + 456 • 156 + 156²)

Серед множників є 300 тому цей вираз ділиться на 300. (Точно не знаю як це записувати) Ну тобто якщо серед множників є 300 то вираз ділиться на 300, якщо серед множників не має 300 то вираз не ділиться на 300.

Робила за формулою: a³ - b³ = (a - b)•(a²+ ab + b²)