Для виготовлення бетону завезли 765 т піску, щебеню 4/5 від маси піску , а цементу 2/3 від маси

щебеню. Скільки тонн разом завезли щебеню і цементу.

Ответы на вопрос

Отвечает Лєщук Вікторія.

Ответ:

вроде бы 820 кг

Пошаговое объяснение:

1) 765:5=153*4=612(кг) - щебню;

2) 612:3=104*2=208(кг) - цементу;

3) 612+208=820(кг)

Відповідь: для виготовлення бетону завезли 820 кг щебню та цементу разом.

Отвечает Карасева Алеся.

Ответ:

для приготовления бетона завезли 1020 тонн щебня и цемента.

Пошаговое объяснение:

Песка - 765т

Щебень-? т, 4/5 ч ___\

Цемент- ? т, 2/3 ч _____\

765÷5×4 = 612 т - щебень.

612÷3×2= 408 т - цемент.

612+408= 1020 т - щебня и цемента.