На будівництво завезли 48 тонн цементу, піску — вдвічі більше, ніж цементу, а щебеню - у 4 рази

більше, ніж цементу. Длявиготовлення бетону використали третину всіх будматеріалів.Скільки тонн будматеріалів використали?​

Ответы на вопрос

Отвечает Vorobyova Diana.

Ответ: 64

Пошаговое объяснение:

48×2=96т піску

48×4=192т щебеню

192÷3=64

Отвечает Дашевский Виталий.

1) 48*2 = 96 (тонн) піску.

2) 48*4 = 192 (тонн) щебеню.

3) 192+48+96 = 336 (тонн) всього є будматеріалів

4) 336 : 3 = 112 (тонн) використали.

Відповідь: 112 тонн.