Розв'яжи задачу геометричного змісту. Сторона рівностороннього трикутника дорівнює 8 см. Обчисли

площу квадрата, периметр якого дорівнює периметру цього трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Дюсупов Дима.

Ответ:

Pтр = 8+8+8 = 24см

Сторона квадрата = 24/4 = 6 см

Sкв= 6^2 = 36 см