Спростіть вираз (-8,4y-1,1 y+3,2y+0,3y-2y) та знайдіть його значення при y=-0,25


Ответы на вопрос

Отвечает Ващенко Егор.

Ответ:

2

Пошаговое объяснение:

-8,4y-1,1y+3,2y+0,3y-2y=-8у

при у=-0,25

-8у=-8*(-0,25)=2.

Отвечает DELETED.

Ответ:

2

Пошаговое объяснение:

(-8,4y-1,1y+3,2y+0,3y-2y)

y(-8,4-1,1+3,2+0,3-2)

y(-8)

(-0,25)*(-8)=2