За три дні футбольні вболівальники викупили 42568 квитків. Першого дня викупили чверть від проданих

квитків, а решту - другого і третього дня порівну. Скільки квитків купували кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Илья.

Ответ: 1 день - 10642 б, 2 -15963 б. и 3 день 15963 б.

Пошаговое объяснение: 42568÷4=10642 б (четверть б.) 42568-10642= 31926 б. 31926÷2 = 15963 б.(2 и 3 день)