ораз əкелген 80 алмасын ұлдары бек пен асанға бөліп берді. бекке берген алма саны асанға берілген

алманың 60%құрайды. ұлдары қанша алмадан алмадан алды. жауабымен пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - количество яблок, переданных Асану.

(x(100+60)%)/100%=80

1,6x=80

x=800/16=50 яблок получил Асан.

Количество яблок, переданных Беку:

(50·60%)/100%=5·6=30 яблок