за 8 годин рухаючись проти течії річки катер проплив 131,2 км швидкість течії річкт дорівнює 1,8 км

за годину, яку відстань пропливе катер за течією річки за 3,6 год

Ответы на вопрос

Отвечает Овчарук Соня.

Ответ:

72 км

Пошаговое объяснение:

x - собственная скорость катера, км/ч.

131,2/(x-1,8)=8

131,2=8(x-1,8)

x=131,2/8 +1,8=82/5 +9/5=91/5=18,2 км/ч - собственная скорость катера.

3,6·(18,2+1,8)=3,6·20=72 км