Для виготовлення морсу беруть цукор, крохмаль, журавлину та воду у відношенні 3 : 1 : 3 : 15.

Скільки грамів цукру потрібно взяти, щоб отримати 5 порцій морсу по 220 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Кардаш Ростислав.

Ответ:

150(г

Пошаговое объяснение:

3+1+3+15=22 - частин становлять продукти в 1 порції морсу

220:22=10(г) - маса 1 частини продукту в 1 порції морсу

10*3=30(г) - маса цукру в 1 порції морсу

30*5=150(г) - маса цукру у 5 порціях морсу