Першого дня до магазину завезли 14,3 ц овочів, що на 5,6 ц більше, ніж другого дня, і на 4,8 ц

менше, ніж третього. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чепара Ольга.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1день 14,3ц

2 день ? на 5,6менше ніж 1 день

3 день на 4,8 більше ніж 1 день

Розв'язання

1) 14,3-5,6=8,7 ц завезли в другий день

2) 14,3+4,8=19,1 ц завезли в третій день

3) 19,1+8,7+14,3=42,1ц всього завезли за три дні

Отвечает Станиславович Кристина.

I - 14,3 ц

II - ?, на 5,6 ц менше, ніж I дня;

III - ?, на 4,8 ц більше, ніж I дня.

1) 14,3 - 5,6 = 8,7 (ц) - завезли другого дня;

2) 14,3 + 4,8 = 19,1 (ц) - завезли третього дня.

3) 14,3 + 8,7 + 19,1 = 42,1 (ц) - завезли всього за три дні.