майстер за годину збирає 15 кулькових ручок,а його учень 10.на скильки бильше кулькових ручок за 8

годин збире майстер ниж учень

Ответы на вопрос

Отвечает Винокуров Слава.

Ответ: 40

Пошаговое объяснение:

1) 15 · 8 = 120 делает мастер

2) 10 · 80  = 80 делает ученик

3) 120-80 = 40 настолько больше сделает мастер

Отвечает Петросян Изабелла.

Ответ:

на 40ручок більше за 8 годин збире майстер ніж учень.

Пошаговое объяснение:

1) 15*8=120 ручок за 8 годин збире майстер

2) 10*8=80 ручок збире учень

3) 120-80=40