Треба спростити вираз : -0,4•m•(-15/17)•3 1/11 15/17- п‘ятнадцять сімнадцятих 3 1/11 - три цілих

одна одинадцята

Ответы на вопрос

Отвечает Бакланов Никита.

Пошаговое объяснение:

 - 0.4m( -  \frac{15}{17} ) \times 3 \frac{1}{11}  \\  -  \frac{2}{5} m \times  \frac{15}{17}  \times 3 \frac{1}{11}  =  \\ 2m \times  \frac{3}{17}  \times 3 \frac{1}{11}  =  \frac{18}{187} m