задача до їдальні завезли 963 кг картоплі, буряка 5/6 від маси картоплі, моркви 1/3 від маси

буряків. На скільки завезли моркву менше ніж буряків

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Настя.

Ответ: буряк 963*5/6=802,5 кг. Морковь 802,5/3=267,5 кг. Моркови меньше чем буряка на 802,5-267,5=535 кг.

Пошаговое объяснение: