Басейн можна наповнити за 5 годин і 12 хвилин, а спустити третину басейну за 8 годин 40 хвилин. За

скільки часу можна наповнити весь басейн, не закриваючи отвір?

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимов Алексей.

Ответ:

за 6,5 часа

Пошаговое объяснение:

За единицу примем объём бассейна.

1/(1/(5 +12/60) -(1/3)/(8 +40/60)))=1/(1/5,2 -(1/3)/(26/3))=1/(5/26 -1/26)=26/4=6,5 ч