Знайдіть суму п'ятнадцяти перших членів геометричної прогресії, перший член якої 10, а знаменник

дорівнює -1 А)0 ; Б) 10 ;​

Ответы на вопрос

Отвечает Вашкевич Семён.

Ответ:

Б) 10.

Пошаговое объяснение:

b1=10    q=-1

S15-?

bn=b1q^n-1

b15=10*(-1)^14=10*1=10

Sn=bnq-b1/q-1

S15=b15q-b1/q-1=10*(-1)-10/-1-1=-20/-2=10.