Старовинна задача До табунника прийшло троє козаків купувати коней. — Добре, я вам продам коней,

— сказав табунник, — першому продам я півтабуна і ще половину коня, другому — половину решти коней і ще півконя, а третій також отримає половину коней, які залишилися, та ще півконя. Собі ж залишу тільки 17 коней. Здивувалися козаки, як це табунник буде ділити коней на частини. Але після деяких роздумів вони заспокоїлися, і угода відбулася. Скільки ж коней продав табунник кожному із козаків?

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжов Степан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

но если я правильно поняла

то 3 он продал 17 коней

1)17 +17=34 (34 коней он продал 2)

2)34 +34 =68  ( 68 коней он  продал 1)

а всего у него было 136 коней