Спростить вираз та обчисліть його значення а) 0,5(1,6х-6,4у)-2,4(1,5х+у), якщо х=3,у=-4,5


Ответы на вопрос

Отвечает Захаркина Саша.

Відповідь:

16,8

Покрокове пояснення:

0,5(1,6х-6,4у)-2,4(1,5х+у)=0,8x-3,2y-3,6x-2,4y=-2,8x-5,6y

якщо х=3,у=-4,5 ,то -2,8*3-5,6*(-4,5)=-8,4+25,2=16,8