Спростіть вираз та знайдіть його значення. 1) 0,8y + 0,5у — 0,9y – 0,7у, якщо у = -1,8;


Ответы на вопрос

Отвечает Суходольская Таня.

Відповідь:

5,4

Покрокове пояснення:

0,8y + 0,5у — 0,9y – 0,7у, якщо у = -1,8;

0,8y + 0,5у — 0,9y – 0,7у = 13y - 0,9y - 0,7y = 4y - 0,7y = -3y

-3y = -3*(-1,8) = 5,4