Катер плив 2,5 год зі швидкістю 34 км/год і 1,5 год зі швидкістю 30 км/год. Знайдіть середню

швидкість катера на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Кунц Вероніка.

Ответ:

32,5 км/ч

Пошаговое объяснение:

Средняя скорость катера на всем пути:

(2,5·34+1,5·30)/(2,5+1,5)=(85+45)/4=130/4=32,5 км/ч