Памагите пж Два мандрівника перебувають на відстані один від одного 4.6км .Вони Йдуть на зустріч

один одному і через 0.8год вони зустрілися. Знайдіть швидкість кожного якщо швидкість одного із них у 1.3 раза більша за швидкість іншого. Пж помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Шматков Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость 2-го путешественника, км/ч.

4,6/(1,3x+x)=0,8

4,6/(2,3x)=0,8

2/x=0,8

x=5/2=2,5 км/ч - скорость 2-го путешественника.

1,3·2,5=3,25 км/ч - скорость 1-го путешественника.