Обчисліть об’єм піраміди, основою якої є ромб з діагоналями 10 см і 18 см, а висота піраміди

дорівнює 20 см

Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманова Мадина.

Ответ:

V=1/3Sоснh=1/3*180*20=120см^3

Пошаговое объяснение: