1) У першому кошику в 3 рази більше яблук, ніж у друго- му. Скільки яблук у кожному кошику, якщо

в обох кошикахразом — 24 яблука?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тучков Артем.

Ответ:

Нехай у другому кошику x яблук, тоді у першому кошику 3x яблук

Складаємо рівняння:

x+3x=24

4x=24

x=24:4

x=6

Значить у другому кошику 6 яблук

А в першому кошику:3x=3*6=18яблук

Відповідь:6; 18.