За 5 днів 3 оператори набрали на комп"ютері 405 сторінок тексту. Скільки сторінок набере один

оператор за 7 днів, якщо він набиратиме щодня однакову кількість сторінок я би дал 10 балов но даю +8 к 10 балам за умову если би просто рішення 10 балов било би

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Юлия.

Ответ:

189 сторінок

Пошаговое объяснение:

5дн    3 опер     405стор

7дн     1 опер        ?

Розвязання

405/3=135( стор) 1 оператор за 5 днів

135/5=27 (стор) 1 оператор за 1 день

27*7=189 (стор)

Відповідь: 189 сторінок