За 7 днів роботи 2 оператори набрали на компютері 294 сторінки тексту. Щодня обидва оператори

набирали однакову кількість сторінок. Скільки сторінок набере один оператор за 6 днів?

Ответы на вопрос

Отвечает Гошовська Аліса.
1) 294 : 7 = 42 (ст/день) набирають два оператора
2) 42 : 2 = 21 (ст/день) набирає один оператор.
3) 21 * 6 = 126 (ст) набере один оператор за 6 днів
Відповідь: 126 
сторінок набере один оператор за 6 днів