На двох ділянках посадили картоплю. З першої ділянки зібрали 4,2ц картоплі, а з другої - 4,7ц

картоплі. Скільки центнерів картоплі зібрали в середньому з однієї ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Сисёва Катя.

Ответ:

4,45ц

Пошаговое объяснение:

4,2+4,7=8,9

8,9/2=4,45

Отвечает Сёмина Ульяна.

(4,2+4,7)/2=4,45

.................................