Відстань між містами AіB 170 км. Від пристані A відійшов теплохід зі швидкістю 20 км/год. Через 3хв

від пристані B назустріч йому відійшов другий теплохід зі шкидкістю 25 км/год. Через скільки години після виходу першого теплоходу вони зустрічаються ?

Ответы на вопрос

Отвечает Дарыбаева Жубаныш.

Ответ:

через 3 34/45 часа

Пошаговое объяснение:

Раз в задаче указано, что 2-й теплоход отошел от пристани через 3 минуты после 1-го, значит, так будем и решать:

(170-20·3/60)/(20+25)=(170-1)/45=169/45=3 34/45 ч