Задача 5 класс ! помогите ! автомобіль насдожене вантажівку через 0,9 годин . знайдіть відстань

між ними якщо швидкість вантажівки 63,5 км/г , а швидкість автомобіля в 1,4 рази більше .

Ответы на вопрос

Отвечает Мороз Вадим.

Ответ:

22,86 км

Пошаговое объяснение:

Расстояние между грузовиком и автомобилем:

(63,5·1,4-63,5)·0,9=63,5(1,4-1)·0,9=57,15·0,4=22,86 км